PŘÍBĚHY NAŠICH
KLIENTŮ

 

Vypočítejte si půjčku

Výše půjčky
 
 
 

Doba splácení
(Počet týdnů)

Fajn půjčka hotově
Fajn půjčka MAX na účet

Vaše
Fajn Půjčka

0 Kč / týden

Celkem zaplatíte 0 kč

RPSN %

Úrok %

Požádat o půjčku

Potřebujete peníze na vzdělání, na vybavení domácnosti, na dovolenou, na dárky, na rozjezd podnikání nebo na překlenutí tíživé finanční situace? Potřebujete peníze rychle, bez zbytečného čekání, průtahů a zároveň bezpečně s jistotou, že nebudete mít později problémy se splácením půjčky? Potřebujete hotovost ve výši od 4 000 do 50 000 korun? Pak pro vás máme tip a řešení od společnosti Fair Credit – Fajn půjčku.


Fajn půjčka je tím nejlepším řešením. Peníze dostanete na ruku v hotovosti, navíc v pohodlí svého domova. Žádné běhání do banky nebo na schůzky a zdlouhavé vyřizování. Půjčku vám poskytneme rychle, férově a transparentně.

Proč Fajn půjčka?

  • Hotovostní půjčku od 4 000 do 50 000 korun poskytne náš obchodní zástupce přímo v pohodlí domácnosti zákazníka.
  • Půjčka je bezúčelová, to znamená, že peníze si můžete půjčit na cokoliv, co potřebujete.
  • Půjčky se uzavírají se splatností na 43 nebo 58 týdnů.
  • Půjčku poskytujeme bez ručení a s možností pojištění před rizikem nemožnosti splácet.

 

Fajn půjčka, to je rychlá půjčka ihned

Nečekají vás žádné zbytečné průtahy. Spotřebitelské úvěry poskytujeme v co nejkratší době, aby vám byly finanční prostředky k dispozici v potřebnou a pravou chvíli.


Srozumitelná smlouva

Naše smlouvy jsou férové a připravené tak, aby byly srozumitelné všem. Tedy i těm, kdo se ve světě financí tak docela neorientují. Žádné dodatky pod čarou nebo text „psaný malým písmem“ u nás nečekejte.

 

Finance osobně na ruku

Nejsou nutné žádné návštěvy bank nebo docházení na schůzky. Naši zástupci s vámi domluví vše potřebné a předají vám osobně peníze na ruku v hotovosti.

 

Žádné skryté poplatky

Nic neskrýváme, nic netajíme. Máme jasně definovaný, otevřený a fungující systém pro všechny naše zákazníky. Všechny smlouvy a jejich podmínky si můžete předem a v klidu prostudovat.

 

Ochraňte sebe a své finance pojištěním

Uzavřete pojištění před rizikem nemožnosti splácet. Ochráníte sami sebe i své finance před neočekávanými problémy a riziky při nesplácení. Pojištění zvýší vaši splátku jen o pár korun.

 

Půjčka bez ručení

Nevyžadujeme u nás spoluručitele ani ručení vaším majetkem. U nás je to půjčka bez ručení. Zcela důvěřujeme vám i svým obchodním zástupcům, kteří dokážou dobře zanalyzovat vaši finanční situaci. I díky tomu jsou možné problémy omezeny na minimum.

 

Nehrozí žádné sankce

S půjčkou od společnosti Fair Credit vám nehrozí žádné sankce. V případě, že se dostanete do problémů, seznámíte s tím svého obchodního zástupce a ten společně s manažerem navrhne řešení, které bude přijatelné pro obě strany.

 

 

 

Podívejte se na příběhy o této půjčce

Podívejte se na další příběhy

Půjčka na vysněnou dovolenou

Třicet společných let, to už je něco! A tak není divu, že jsem chtěl manželku při našem výročí opravdu překvapit. Hodně často mluvila o tom, že by jednou chtěla strávit dovolenou na některém z ostrovů v Karibiku. Byla to její vysněná dovolená. Když jsem pak v nabídce jedné z cestovek zahlédl last minute do Dominikánské republiky, nebylo co řešit.

Půjčka na nedoplatek elektřiny

Za lidskou blbost se platí. Zkrátka jsem jeden měsíc zapomněl zaplatit za elektřinu. Hned v tom následujícím přišlo ještě navíc vyúčtování s poměrně vysokým nedoplatkem. Nějak mi nedošlo, že se cena za energie oproti předchozímu roku poněkud zvedla, ale hlavně jsem rekonstruoval část bytu, takže spotřeba byla poněkud vyšší. Sečteno podtrženo, najednou jsem potřeboval rychle uhradit 10 000 korun, abych smázl jedno své opomenutí a nedoplatek za vyúčtování.

Půjčka mamince na mateřské

Jsem matka samoživitelka a jsem na mateřské dovolené. Asi nikomu, kdo něco podobného zažil, nemusím říkat, že to na nějaké vyskakování příliš není. Po narození dcerky jsme zůstaly samy, protože otec nějak nezvládl rodičovství. A zrovna tak příliš nezvládá na dceru přispívat. Zkrátka se tu a tam jaksi opozdí se svým finančním příspěvkem.

Půjčka studentovi na nový notebook

Mám rád Murphyho zákony. Jeden z nich říká, že jestli se má něco pokazit, pokazí se to. A většinou v okamžiku, kdy se to hodí nejmíň. Tak přesně tenhle zákon jsem zažil na vlastní kůži. Dostal jsem zadání seminární práce a chystal se na ní začít pracovat. Přiznávám, že jsem si trošku posunul termín. Znáte študáky, pořád je co na „práci“ – dívka, kamarádi, hospůdka, …
 
Jméno*:
Příjmení*:
Rodné číslo*:
Telefon*:
Město*:
Poznámka:

* položku je nutno vyplnit