PŘÍBĚHY NAŠICH
KLIENTŮ

 

Vypočítejte si půjčku

Výše půjčky
 
 
 

Doba splácení
(Počet týdnů)

Fajn půjčka hotově
Fajn půjčka MAX na účet

Vaše
Fajn Půjčka

0 Kč / týden

Celkem zaplatíte 0 kč

RPSN %

Úrok %

Požádat o půjčku

Žena na mateřské, půjčka 6000 korun 

13. 11. 2017

Jsem matka samoživitelka a jsem na mateřské dovolené. Asi nikomu, kdo něco podobného zažil, nemusím říkat, že to na nějaké vyskakování příliš není. Po narození dcerky jsme zůstaly samy, protože otec nějak nezvládl rodičovství. A zrovna tak příliš nezvládá na dceru přispívat. Zkrátka se tu a tam jaksi opozdí se svým finančním příspěvkem.

 „Po narození dcerky jsme zůstaly samy"

I tak jakž takž vše zvládáme, i když musím počítat každou korunu. Jen jsem pořád trnula, aby se něco nestalo, aby se někde něco nezadrhlo, protože pak bychom měly asi problémy. Nejspíš jsem to přivolala, protože peníze od otce se opozdily a tenhle výpadek přišel zrovna v hodně nevhodný okamžik.


Náš rodinný rozpočet byl napjatý už předtím. Ostatně, zkuste si spočítat, co stojí plenky, stravování pro malé dítě, oblečení, ze kterého roste dcera neuvěřitelně rychle. A samozřejmě připočtěte finance na bydlení a vše, co s tím souvisí. Zkrátím to, musela jsem pro malou pořídit nový kočárek. Tedy nový ne, protože na ten bychom opravdu neměly. Vyhlédla jsem si jeden „ojetý“, za šest tisíc korun.


Jenže jak peníze sehnat? Rychle, aby mi někdo kočárek nevyfoukl. Přemýšlela jsem, co dělat. Samozřejmě mě napadla půjčka, ale s ní se člověku hned nastěhuje do hlavy i to, že by nechtěl uvíznout v nějaké dluhové pasti. Hledala jsem, nalézala všelijaké možnosti, ale nejvíc mě zaujala nabídka od společnosti Fair Credit. Šlo o Fajn půjčku. Proč? Splňovala z mého pohledu vše, co jsem potřebovala – slibovala peníze rychle, za jasných podmínek a bez ručitele.


Stačil jeden telefonát a pak už to šlo opravdu rychle. Za dva dny za mnou přijel obchodní zástupce společnosti, sepsal se mnou úvěrovou smlouvu a předal mi požadovanou částku 6 000 korun rovnou na ruku. Jednání bylo opravdu rychlé a profesionální. Smlouva měla jasně daná pravidla splácení, nemusela jsem se s malou nikam trmácet do banky, absolvovat všelijaká jednání, a navíc s nejasným koncem.


Druhý den už jsem měla kočárek doma a mohla jsem si odškrtnout jeden nepříjemný problém. Samozřejmě mi bylo jasné, že mám před sebou splácení půjčky, ale i díky transparentně nastaveným pravidlům jsem mohla i tohle zahrnout do svého rodinného rozpočtu. Nebylo to snadné, ale s dcerkou jsme to zvládly.


Kateřina S., Litvínov

 

 

Podívejte se na další příběhy

Půjčka na vysněnou dovolenou

Třicet společných let, to už je něco! A tak není divu, že jsem chtěl manželku při našem výročí opravdu překvapit. Hodně často mluvila o tom, že by jednou chtěla strávit dovolenou na některém z ostrovů v Karibiku. Byla to její vysněná dovolená. Když jsem pak v nabídce jedné z cestovek zahlédl last minute do Dominikánské republiky, nebylo co řešit.

Půjčka na nedoplatek elektřiny

Za lidskou blbost se platí. Zkrátka jsem jeden měsíc zapomněl zaplatit za elektřinu. Hned v tom následujícím přišlo ještě navíc vyúčtování s poměrně vysokým nedoplatkem. Nějak mi nedošlo, že se cena za energie oproti předchozímu roku poněkud zvedla, ale hlavně jsem rekonstruoval část bytu, takže spotřeba byla poněkud vyšší. Sečteno podtrženo, najednou jsem potřeboval rychle uhradit 10 000 korun, abych smázl jedno své opomenutí a nedoplatek za vyúčtování.

Půjčka studentovi na nový notebook

Mám rád Murphyho zákony. Jeden z nich říká, že jestli se má něco pokazit, pokazí se to. A většinou v okamžiku, kdy se to hodí nejmíň. Tak přesně tenhle zákon jsem zažil na vlastní kůži. Dostal jsem zadání seminární práce a chystal se na ní začít pracovat. Přiznávám, že jsem si trošku posunul termín. Znáte študáky, pořád je co na „práci“ – dívka, kamarádi, hospůdka, …