PŘÍBĚHY NAŠICH
KLIENTŮ

 

Vypočítejte si půjčku

Výše půjčky
 
 
 

Doba splácení
(Počet týdnů)

Fajn půjčka hotově
Fajn půjčka MAX na účet

Vaše
Fajn Půjčka

0 Kč / týden

Celkem zaplatíte 0 kč

RPSN %

Úrok %

Požádat o půjčku

Půjčka, 10 000 korun na nedoplatek elektřiny

13. 11. 2017

Za lidskou blbost se platí. Zkrátka jsem jeden měsíc zapomněl zaplatit za elektřinu. Hned v tom následujícím přišlo ještě navíc vyúčtování s poměrně vysokým nedoplatkem. Nějak mi nedošlo, že se cena za energie oproti předchozímu roku poněkud zvedla, ale hlavně jsem rekonstruoval část bytu, takže spotřeba byla poněkud vyšší. Sečteno podtrženo, najednou jsem potřeboval rychle uhradit 10 000 korun, abych smázl jedno své opomenutí a nedoplatek za vyúčtování.

„Zkrátka jsem jeden měsíc zapomněl zaplatit za elektřinu."

Vzhledem k tomu, že jeden úvěr už jsem si vzal v minulosti, bylo mi jasné, že u banky nemám šanci. Navíc, i kdyby ano, asi by to chvíli trvalo. Rodinu jsem do svých problémů zatahovat nechtěl a jít s prosíkem za známými mi taky bylo proti srsti. Nebyly to zrovna jednoduché dny, protože jsem opravdu v jednu chvíli nevěděl, co s tím, a obával jsem se toho, co může přijít.


Pomohla mi tak trochu náhoda, když jsem na internetu narazil na stránky společnosti Fair Credit. Jejich nabídka rychlých nebankovních půjček mě zaujala natolik, že jsem se rozhodl, že do toho půjdu. A tak jsem o Fajn půjčku zažádal. Bral jsem to spíš jako test, ale byl jsem příjemně překvapen. Už druhý den mě navštívil obchodní zástupce, vše mi podrobně vysvětlil a prakticky hned jsme se dohodli a sepsali smlouvu.


Peníze na ruku v hotovosti jsem dostal hned a mohl jsem poplatit všechny dlužné částky. Hodně se mi ulevilo a mohu půjčku od Fair Creditu jen doporučit. Měl jsem jasně nastavený splátkový kalendář, bez nějakých skrytých poplatků nebo podmínek. Ale hlavně mi rychlost a jasně daná pravidla smlouvy pomohly vyřešit nepříjemnou situaci.

Petr D., Karlovy Vary

 

 

 

Podívejte se na další příběhy

Půjčka na vysněnou dovolenou

Třicet společných let, to už je něco! A tak není divu, že jsem chtěl manželku při našem výročí opravdu překvapit. Hodně často mluvila o tom, že by jednou chtěla strávit dovolenou na některém z ostrovů v Karibiku. Byla to její vysněná dovolená. Když jsem pak v nabídce jedné z cestovek zahlédl last minute do Dominikánské republiky, nebylo co řešit.

Půjčka mamince na mateřské

Jsem matka samoživitelka a jsem na mateřské dovolené. Asi nikomu, kdo něco podobného zažil, nemusím říkat, že to na nějaké vyskakování příliš není. Po narození dcerky jsme zůstaly samy, protože otec nějak nezvládl rodičovství. A zrovna tak příliš nezvládá na dceru přispívat. Zkrátka se tu a tam jaksi opozdí se svým finančním příspěvkem.

Půjčka studentovi na nový notebook

Mám rád Murphyho zákony. Jeden z nich říká, že jestli se má něco pokazit, pokazí se to. A většinou v okamžiku, kdy se to hodí nejmíň. Tak přesně tenhle zákon jsem zažil na vlastní kůži. Dostal jsem zadání seminární práce a chystal se na ní začít pracovat. Přiznávám, že jsem si trošku posunul termín. Znáte študáky, pořád je co na „práci“ – dívka, kamarádi, hospůdka, …