PŘÍBĚHY NAŠICH
KLIENTŮ

 

Vypočítejte si půjčku

Výše půjčky
 
 
 

Doba splácení
(Počet týdnů)

Fajn půjčka hotově
Fajn půjčka MAX na účet

Vaše
Fajn Půjčka

0 Kč / týden

Celkem zaplatíte 0 kč

RPSN %

Úrok %

Požádat o půjčku

Půjčka na vysněnou dovolenou

13. 11. 2017

Třicet společných let, to už je něco! A tak není divu, že jsem chtěl manželku při našem výročí opravdu překvapit. Hodně často mluvila o tom, že by jednou chtěla strávit dovolenou na některém z ostrovů v Karibiku. Byla to její vysněná dovolená. Když jsem pak v nabídce jedné z cestovek zahlédl last minute do Dominikánské republiky, nebylo co řešit.

„Třicet společných let, to už je něco!"

Tedy nebylo… Bylo. To proto, že to mělo být překvapení. Ale jak to udělat, když máme společný rodinný účet a moje „černé fondy“ vydají s nadsázkou tak na jednu společnou večeři, a to ještě ne zrovna v nějakém nóbl podniku.


Zkrátka jsem nutně potřeboval dát rychle dohromady zhruba 50 000 korun. Těch patnáct jsem nějak poskládal, ale chybělo mi těch 35 000 korun, abych připravil překvapení opravdu s velkým P. Zbývala jen ona „maličkost“ v podobě už jmenované sumičky.


Čas tlačil, musel jsem jednat rychle, protože se blížil termín zájezdu i jeho uhrazení. No, co budu povídat, prošmejdil jsem docela dost různých serverů a prozkoumal pár možností, až jsem se dostal k Fajn půjčce od společnosti Fair Credit. Zaujala mě, protože vedle rychlosti společnost nabízela i jasná pravidla a uzavření transparentní smlouvy bez zbytečných průtahů. A protože obchodní zástupce Fair Creditu pracoval opravdu rychle, měl jsem záhy v rukách onu potřebnou částku.


Pak už stačilo jen nakoupit opalovací krémy s vysokým faktorem, sluneční brýle a oznámit manželce, že v nejbližších dnech na nějaký čas změníme prostředí. Musím přiznat, že tohle překvapení opravdu stálo za to a že v Karibiku se líbilo i mně.

Karel R., Olomouc

 

 

 

Podívejte se na další příběhy

Půjčka na nedoplatek elektřiny

Za lidskou blbost se platí. Zkrátka jsem jeden měsíc zapomněl zaplatit za elektřinu. Hned v tom následujícím přišlo ještě navíc vyúčtování s poměrně vysokým nedoplatkem. Nějak mi nedošlo, že se cena za energie oproti předchozímu roku poněkud zvedla, ale hlavně jsem rekonstruoval část bytu, takže spotřeba byla poněkud vyšší. Sečteno podtrženo, najednou jsem potřeboval rychle uhradit 10 000 korun, abych smázl jedno své opomenutí a nedoplatek za vyúčtování.

Půjčka mamince na mateřské

Jsem matka samoživitelka a jsem na mateřské dovolené. Asi nikomu, kdo něco podobného zažil, nemusím říkat, že to na nějaké vyskakování příliš není. Po narození dcerky jsme zůstaly samy, protože otec nějak nezvládl rodičovství. A zrovna tak příliš nezvládá na dceru přispívat. Zkrátka se tu a tam jaksi opozdí se svým finančním příspěvkem.

Půjčka studentovi na nový notebook

Mám rád Murphyho zákony. Jeden z nich říká, že jestli se má něco pokazit, pokazí se to. A většinou v okamžiku, kdy se to hodí nejmíň. Tak přesně tenhle zákon jsem zažil na vlastní kůži. Dostal jsem zadání seminární práce a chystal se na ní začít pracovat. Přiznávám, že jsem si trošku posunul termín. Znáte študáky, pořád je co na „práci“ – dívka, kamarádi, hospůdka, …