PŘÍBĚHY NAŠICH
KLIENTŮ

 

Vypočítejte si půjčku

Výše půjčky
 
 
 

Doba splácení
(Počet týdnů)

Fajn půjčka hotově
Fajn půjčka MAX na účet

Vaše
Fajn Půjčka

0 Kč / týden

Celkem zaplatíte 0 kč

RPSN %

Úrok %

Požádat o půjčku

Půjčka student, 25 000 korun na nový notebook 

8. 11. 2017
Mám rád Murphyho zákony. Jeden z nich říká, že jestli se má něco pokazit, pokazí se to. A většinou v okamžiku, kdy se to hodí nejmíň. Tak přesně tenhle zákon jsem zažil na vlastní kůži. Dostal jsem zadání seminární práce a chystal se na ní začít pracovat. Přiznávám, že jsem si trošku posunul termín. Znáte študáky, pořád je co na „práci“ – dívka, kamarádi, hospůdka, …

„Mám rád  Murphyho zákony."

A přesně v okamžiku, kdy už termín začínal kapánek hořet, jak to říct slušně, můj noťas se podělal, kleknul, po… Asi bych našel i spoustu dalších výrazů, ale základ byl v tom, že jsem najednou neměl na čem dělat. Neodevzdat práci, to smrdělo pořádným průšvihem.


Začalo velké surfování na internetu a hledání nějaké finanční pomoci. Zjistil jsem, že existují různé studentské bankovní půjčky, ale u každé bylo nějaké ale… Hledal jsem, až jsem objevil nabídku společnosti Fair Credit na Fajn půjčku. Seděla pro moje potřeby úplně přesně. Ať jsem hledal, jak jsem hledal, žádné „ale“ jsem neobjevil.


Rychlé vyřízení, transparentní a jasné podmínky smlouvy, zrovna tak příjemné a rychlé jednání obchodního zástupce společnosti a zrovna tak jsem měl rychle v ruce peníze v hotovosti. Navíc jsem nemusel nikam běhat na schůzky, ale obchodní zástupce dorazil za mnou. To se mi taky líbilo.


Vzhledem ke svým potřebám jsem si mohl koupit i trošku lepší notebook, dostal jsem bez problémů půjčku 25 000 korun. Splátkový kalendář byl jasně dohodnutý, a ještě jsem si mohl svou půjčku pojistit pro případ, že bych měl problémy se splácením. Člověk nikdy neví. Problémy se splácením bych rozhodně mít neměl, ale na druhou stranu, těch pár stovek navíc mě opravdu nezruinuje a mám klid. A díky téhle rychlé akci nebyl problém ani s včasným dokončením seminárky.

Jan N., Liberec

 

 

 

Podívejte se na další příběhy

Půjčka na vysněnou dovolenou

Třicet společných let, to už je něco! A tak není divu, že jsem chtěl manželku při našem výročí opravdu překvapit. Hodně často mluvila o tom, že by jednou chtěla strávit dovolenou na některém z ostrovů v Karibiku. Byla to její vysněná dovolená. Když jsem pak v nabídce jedné z cestovek zahlédl last minute do Dominikánské republiky, nebylo co řešit.

Půjčka na nedoplatek elektřiny

Za lidskou blbost se platí. Zkrátka jsem jeden měsíc zapomněl zaplatit za elektřinu. Hned v tom následujícím přišlo ještě navíc vyúčtování s poměrně vysokým nedoplatkem. Nějak mi nedošlo, že se cena za energie oproti předchozímu roku poněkud zvedla, ale hlavně jsem rekonstruoval část bytu, takže spotřeba byla poněkud vyšší. Sečteno podtrženo, najednou jsem potřeboval rychle uhradit 10 000 korun, abych smázl jedno své opomenutí a nedoplatek za vyúčtování.

Půjčka mamince na mateřské

Jsem matka samoživitelka a jsem na mateřské dovolené. Asi nikomu, kdo něco podobného zažil, nemusím říkat, že to na nějaké vyskakování příliš není. Po narození dcerky jsme zůstaly samy, protože otec nějak nezvládl rodičovství. A zrovna tak příliš nezvládá na dceru přispívat. Zkrátka se tu a tam jaksi opozdí se svým finančním příspěvkem.